Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız ?

Özel sağlık sigortası size istediğiniz kurumda istediğiniz doktora muayene ve tedavi olma imkanı sunar. Üstelik artık eskiden olduğu gibi bütçeleri gözünüzde büyütmeye gerek yok!

 

Son dönemlerde özel sağlık sigortalarında herkesin bütçesine uygun seçenekler mevcut. Aynı zamanda sigorta poliçenizi ihtiyacınıza en uygun şekilde kendiniz de oluşturabilmektesiniz.

Örneğin : Sadece yatarak tedavilerde geçerli ya da sadece ayakta tedavilerde geçerli seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Tabii ikisini birlikte yer aldığı kapsamlı paketler de mevcut.

 

Özel sağlık sigortası olan kişiler yatarak tedavilerinde özel hastanelerden otel konforuyla faydalanabilir, her zaman ayrıcalıklıdır ve en kaliteli düzeyde hizmet alır.

 

Sağlık sigortası, sizin ve ailenizin bir yıl süresince yaşayabileceği hastalık ya da kazalarda doktor, ilaç vb. giderleri zorlanmadan karşılayabilmenizi sağlar yani hem sizi hem sevdiklerinizi güvence alında tutar.

 

 Detay Sigorta Brokerlığı olarak sektördeki 25 yıllık tecrübemizle müşterilerimize en uygun sağlık sigortası teklifleri sunmak, onların bütçelerine uygun çözümler üretebilmek ve sağlığını güvence altına almak bizi de mutlu ediyor.

 

Sağlığını güvence altına almak isteyenleri, Küçükyalı Sigorta Ofisimize bekleriz.. 0 (850) 532 3 389 numaralı telefonumuz da sorularınız için daima hizmetinizdedir.

 
sigorta maltepe sigorta,maltepe sigorta acentesi sağlık sigortası ,axa sigorta Küçükyalı ,broker ,sigorta brokerı,maltepe broker,küçükyalı broker, sağlık sigortası teklifi , sigorta teklifi al